Magazyn Design
Magazyn Design
Miejsce Do Pracy

Dava

Miejsce Do Pracy Dava została opracowana z myślą o biurach typu open space, szkołach i uniwersytetach, gdzie ważne są ciche i skoncentrowane fazy pracy. Moduły redukują zakłócenia akustyczne i wizualne. Dzięki trójkątnemu kształtowi mebel zajmuje mało miejsca i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Materiały Dava to WPC i filc wełniany, z których oba są biodegradowalne. System wtykowy mocuje dwie ściany do blatu i podkreśla prostotę produkcji i obsługi.

Dom Mieszkalny

Brooklyn Luxury

Dom Mieszkalny Zainspirowany pasją klienta do bogatych historycznych rezydencji, projekt stanowi adaptację funkcjonalizmu i tradycji do zamierzeń współczesności. W ten sposób wybrany został styl klasyczny, zaadaptowany i stylizowany na kanony współczesnego designu i nowoczesnych technologii, nowatorskie materiały dobrej jakości przyczyniły się do powstania tego projektu - prawdziwej perełki Architektury Nowego Jorku. Przewidywane wydatki przekroczą 5 milionów dolarów amerykańskich, dadzą założenie stworzenia wnętrza stylowego i bogatego, ale też funkcjonalnego i wygodnego.

Inteligentne Meble

Fluid Cube and Snake

Inteligentne Meble Hello Wood stworzył linię mebli ogrodowych z inteligentnymi funkcjami do przestrzeni publicznych. Na nowo wyobrażając sobie gatunek mebli publicznych, zaprojektowali atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne instalacje, obejmujące system oświetlenia i gniazda USB, co wymagało integracji paneli słonecznych i baterii. Snake to struktura modułowa; jego elementy są zmienne, aby pasowały do danej witryny. Fluid Cube to stała jednostka ze szklanym blatem i ogniwami słonecznymi. Studio uważa, że projekt ma na celu przekształcenie przedmiotów codziennego użytku w miłe przedmioty.

Stół Jadalny

Augusta

Stół Jadalny Augusta na nowo interpretuje klasyczny stół do jadalni. Przedstawiając pokolenia przed nami, projekt wydaje się wyrastać z niewidzialnego korzenia. Nogi stołu są skierowane do tego wspólnego rdzenia, sięgając w górę, aby utrzymać blat dopasowany do książki. Solidne drewno orzecha europejskiego zostało wybrane ze względu na jego mądrość i wzrost. Drewno zwykle wyrzucane przez producentów mebli jest wykorzystywane ze względu na wyzwania związane z pracą. Sęki, pęknięcia, wstrząsy wiatru i unikalne zawirowania opowiadają historię życia drzewa. Wyjątkowość drewna pozwala przeżyć tę historię w rodzinnym meblu rodowym.

Opakowania Kosmetyków

Clive

Opakowania Kosmetyków Koncepcja opakowań kosmetyków Clive narodziła się inaczej. Jonathan nie chciał tylko stworzyć kolejną markę kosmetyków ze zwykłymi produktami. Zdeterminowany, by zgłębić więcej wrażliwości i trochę więcej, niż sądzi w kwestii higieny osobistej, stawia sobie jeden główny cel. Równowaga między ciałem a umysłem. Dzięki wzornictwu inspirowanemu Hawajami, połączenie tropikalnych liści, tonacji morza i wrażeń dotykowych opakowań zapewniają uczucie relaksu i spokoju. Takie połączenie pozwala przenieść doświadczenie tego miejsca do projektu.

Biuro

Studio Atelier11

Biuro Budynek został oparty na „trójkącie” z najsilniejszym wizualnym obrazem pierwotnej formy geometrycznej. Jeśli spojrzysz w dół z wysokiego miejsca, zobaczysz w sumie pięć różnych trójkątów. Połączenie trójkątów o różnych rozmiarach oznacza, że „człowiek” i „natura” odgrywają rolę jako miejsce, w którym się spotykają.