Magazyn Design
Magazyn Design
Prywatny Ogród

Ryad

Prywatny Ogród Wyzwanie polegało na modernizacji starego wiejskiego domu i przekształceniu go w krainę ciszy i spokoju, kompleksowo działającą zarówno w zakresie architektonicznym, jak i krajobrazowym. Odnowiono elewację, wykonano prace budowlane na chodnikach, zbudowano basen pływacki i mury oporowe, tworząc nową kuźnię żelaza dla łuków, ścian i ogrodzeń. Kompleksowo zajmowano się również ogrodnictwem, nawadnianiem i zbiornikiem, a także oświetleniem, meblami i dodatkami.

Kawiarnia I Restauracja

Roble

Kawiarnia I Restauracja Pomysł na jego projekt zaczerpnięto z amerykańskich steków i wędzarni, aw wyniku pierwszego etapu zespołu badawczego zespół badawczy zdecydował się na użycie drewna i skóry w ciemnych kolorach, takich jak czerń i zieleń, a także złoto i róż. złoto zostało zabrane ciepłym i lekkim luksusowym światłem. Cechą charakterystyczną projektu jest 6 dużych podwieszanych żyrandoli, które składają się z 1200 ręcznie anodowanej stali. Podobnie jak 9-metrowy kontuar barowy, który jest przykryty 275-centymetrowym parasolem, który składa się z pięknych i różnych butelek, bez żadnego wsparcia przykrywa ladę barową.

Głośnik

Sperso

Głośnik Sperso pochodzi z dwóch słów Sperm and Sound. Szczególny kształt szklistej bańki i głośnika wpadającego do jej jamy na głowie nawiązuje do poczucia męskości i głębokiej penetracji dźwięku wokół otoczenia, podobnie jak ogień męskiego plemnika do żeńskiej komórki jajowej podczas krycia. Celem jest wytwarzanie dużej mocy i wysokiej jakości dźwięku w otoczeniu. Jego system bezprzewodowy umożliwia użytkownikowi podłączenie telefonu komórkowego, laptopa, tabletu i innych urządzeń do głośnika przez Bluetooth. Ten głośnik sufitowy może być szczególnie używany w salonie, sypialni i pokoju telewizyjnym.

Badania I Rozwój Architektoniczny

Technology Center

Badania I Rozwój Architektoniczny Projekt architektoniczny Centrum Technologicznego zakłada integrację zespołu architektonicznego z otaczającym krajobrazem, cichą i przyjemną przestrzenią. Ta definiująca Idea czyni z zespołu humanizowany punkt orientacyjny, skazany na niezbędne intelektualne zanurzenie badaczy, którzy w nim będą działać, wyrażony w plastycznym i konstruktywnym zamiarze. Uderzający i zintegrowany projekt dachów w formie wklęsłej i wypukłej niemal styka się z zaakcentowanymi poziomymi liniami, określającymi w ten sposób główne cechy kompleksu architektonicznego.

Stołek

Ane

Stołek Taboret Ane ma listwy z litego drewna, które wydają się unosić harmonijnie, ale niezależnie od drewnianych nóg, nad stalową ramą. Projektant twierdzi, że siedzisko, ręcznie wykonane z certyfikowanego ekologicznego drewna, powstało dzięki unikalnemu zastosowaniu wielu elementów jednego kształtu drewna, ustawionych i wyciętych w dynamiczny sposób. W pozycji siedzącej na taborecie lekkie podniesienie kąta do tyłu i odchylenia po bokach są wykończone w sposób zapewniający naturalną, wygodną pozycję siedzącą. Taboret Ane ma odpowiedni stopień złożoności, aby stworzyć eleganckie wykończenie.

Opakowanie Na Herbatę

Seven Tea House

Opakowanie Na Herbatę Tea Hall Brand, biorąc obraz swobodnego rozlewania i rozrzucania herbaty, koncepcja procesu parzenia herbaty, mocnego lub słabego, przekształcającego się w nieprzewidywalny sposób, jako element malowania herbaty podczas degustacji herbaty. Swobodny urok przyjmowania herbaty jako atramentu i używania palca jak pióra, szkicując rozległy umysł rodziny herbaciarni żyjącej krajobrazem. Oryginalny design opakowania zapewnia przytulną atmosferę, wyrażającą przyjemny czas życia przy herbacie.