Magazyn Design
Magazyn Design
Medyczne Centrum Urody

LaPuro

Medyczne Centrum Urody Design to coś więcej niż dobra estetyka. To jest sposób wykorzystania przestrzeni. Centrum medyczne zintegrowało formę i funkcjonowało jako jedno. Zrozumienie wymagań użytkowników i zapewnienie im wrażenia wszystkich subtelnych akcentów w otaczającym środowisku, które przynosi ulgę i autentyczną troskę. Projekt i nowa technologia zapewniają rozwiązania dla użytkownika i łatwe w zarządzaniu. W trosce o zdrowie, dobre samopoczucie i opiekę medyczną ośrodek zastosował ekologiczne materiały i monitorował proces budowy. Wszystkie elementy są zintegrowane z projektem tam, gdzie jest naprawdę odpowiednie dla użytkowników.

Projektowanie Identyfikacji Wizualnej

ODTU Sanat 20

Projektowanie Identyfikacji Wizualnej Z okazji 20. roku ODTU Sanat, corocznego festiwalu sztuki organizowanego przez Middle East Technical University, prośba polegała na zbudowaniu języka wizualnego, który podkreślałby kolejne 20 lat festiwalu. Zgodnie z życzeniem, 20. rok festiwalu podkreślono, podchodząc do niego jak do odsłoniętego zakrytego dzieła sztuki. Cienie tych samych kolorowych warstw, które tworzą cyfry 2 i 0, stworzyły iluzję 3D. Ta iluzja daje poczucie ulgi, a liczby wyglądają, jakby wtapiały się w tło. Wyrazisty wybór kolorów tworzy subtelny kontrast ze spokojem falujących 20.

Whisky Malbec

La Orden del Libertador

Whisky Malbec Próbując połączyć różne elementy odnoszące się do nazwy produktu, projekt wzmacnia przekaz, jaki proponuje. Przekazuje ekscytujący i intrygujący obraz. Ilustracja wyzywającego kondora pokazującego skrzydła, oznacza poczucie wolności, połączone z symetrycznym i sugestywnym medalem, dodane do ilustracji w tle z wyimaginowanym krajobrazem, który wnosi poezję do projektu, tworzy idealne połączenie, aby przekazać pożądane przesłanie. Stonowana paleta kolorów nadaje mu ekskluzywne cechy, a typograficzne przeznaczenie przenosi się na produkt tradycyjny i historyczny.

Projektowanie Architektury Domu

Bienville

Projektowanie Architektury Domu Logistyka tej pracującej rodziny wymagała od nich przebywania w domu przez długi czas, co oprócz pracy i szkoły wpłynęło negatywnie na ich samopoczucie. Zaczęli się zastanawiać, jak wiele rodzin, czy konieczna jest przeprowadzka na przedmieścia, zamieniając bliskość miejskich udogodnień na większe podwórko, aby ułatwić dostęp na zewnątrz. Zamiast wyprowadzać się daleko, postanowili zbudować nowy dom, który zrewidowałby ograniczenia życia w domu na małej miejskiej działce. Zasada organizacyjna projektu polegała na stworzeniu jak największego dostępu do terenów ogólnodostępnych na zewnątrz.

Pigułki Z Dodatkiem Konopi Indyjskich

Secret Tarts

Pigułki Z Dodatkiem Konopi Indyjskich Opakowanie Secret Tarps jest wykonane w tak zwanym zmodernizowanym stylu retro / vintage z nutą oldschoolowych nut, więc wyczekiwanie dotykowe mistrza farmaceuty trzyma klienta od pierwszego spojrzenia, a później podczas szczegółowej obserwacji głównych elementów projektu zakodowanych w całościowa struktura przenosząca główny punkt marketingowy: produkt ten został opracowany przez firmę farmaceutyczno-rzemieślniczą i zawiera w sobie ręcznie robiony sekretny przepis farmaceuty.

Aplikacja Mobilna

Akbank Mobile

Aplikacja Mobilna Nowy projekt aplikacji Akbank Mobile zapewnia nową perspektywę pod względem społecznym, inteligentnym, przyszłościowym i satysfakcjonującym doświadczeniem bankowym. Dzięki spersonalizowanemu projektowi obszaru na stronie głównej użytkownicy mogą przeglądać inteligentne spostrzeżenia, aby ułatwić sobie życie finansowe. Ponadto, dzięki nowemu podejściu do projektowania, tradycyjne transakcje bankowe mówią językiem użytkowników dzięki graficznym miniaturom kontaktów, uproszczonym przepływom działań i koncepcjom.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.