Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Żywnościowe

Kuniichi

Opakowanie Żywnościowe Tradycyjna japońska konserwowana żywność Tsukudani nie jest dobrze znana na świecie. Duszona potrawa na bazie sosu sojowego, będąca połączeniem różnych owoców morza i lądowych składników. Nowe opakowanie zawiera dziewięć etykiet zaprojektowanych w celu unowocześnienia tradycyjnych japońskich wzorów i wyrażenia właściwości składników. Nowe logo marki zostało zaprojektowane z myślą o kontynuacji tej tradycji przez następne 100 lat.

Miód

Ecological Journey Gift Box

Miód Projekt pudełka upominkowego z miodem jest inspirowany „ekologiczną podróżą” Shennongjia z obfitością dzikich roślin i dobrym naturalnym środowiskiem ekologicznym. Twórczym motywem projektu jest ochrona lokalnego środowiska ekologicznego. Projekt wykorzystuje tradycyjną chińską sztukę wycinaną z papieru i sztukę lalek cieni, aby pokazać lokalną naturalną ekologię oraz pięć rzadkich i zagrożonych zwierząt chronionych pierwszej klasy. Na materiał opakowaniowy użyto szorstkiej trawy i papieru drzewnego, który reprezentuje pojęcie ochrony przyrody i środowiska. Zewnętrzne pudełko może służyć jako wyjątkowe pudełko do ponownego wykorzystania.

Stołek Kuchenny

Coupe

Stołek Kuchenny Ten stołek ma pomóc w utrzymaniu neutralnej postawy stojącej. Obserwując codzienne zachowania ludzi, zespół projektantów odkrył potrzebę siedzenia na stołkach przez krótszy czas, na przykład siedzenia w kuchni na krótką przerwę, co zainspirowało zespół do stworzenia tego stołka specjalnie do takich zachowań. Ten stołek został zaprojektowany z minimalną liczbą części i konstrukcji, dzięki czemu stołek jest przystępny cenowo i opłacalny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających, biorąc pod uwagę produktywność producentów.

Infografika Z Animowanym Gifem

All In One Experience Consumption

Infografika Z Animowanym Gifem Projekt All In One Experience Consumption to infografika Big Data pokazująca takie informacje, jak cel, rodzaj i konsumpcja odwiedzających złożone centra handlowe. Główna zawartość składa się z trzech reprezentatywnych spostrzeżeń pochodzących z analizy Big Data i jest ułożonych od góry do dołu zgodnie z kolejnością ważności. Grafiki są wykonane przy użyciu technik izometrycznych i są pogrupowane w reprezentatywny kolor każdego przedmiotu.

Plakat Filmowy

Mosaic Portrait

Plakat Filmowy Film artystyczny „Mosaic Portrait” został wydany jako plakat koncepcyjny. Opowiada głównie historię dziewczyny, która padła ofiarą napaści seksualnej. Biały zwykle ma metaforę śmierci i symbol czystości. Plakat ten decyduje się ukryć przesłanie „śmierci” za cichym i łagodnym stanem dziewczyny, aby podkreślić silniejsze emocje kryjące się za ciszą. Jednocześnie projektant wkomponował w obraz elementy artystyczne i sugestywne symbole, powodując szersze myślenie i eksplorację dzieł filmowych.

Pas Do Prania W Pomieszczeniach

Brooklyn Laundreel

Pas Do Prania W Pomieszczeniach To jest pas do prania do użytku wewnętrznego. Kompaktowy korpus, który jest mniejszy niż japońska miękka okładka, wygląda jak taśma miernicza, gładkie wykończenie bez śrub na powierzchni. Pas o długości 4 m ma łącznie 29 otworów, każdy otwór może pomieścić i pomieścić wieszak na ubrania bez spinaczy do bielizny, działa szybko wysychając. Pasek wykonany z antybakteryjnego i przeciwpleśniowego poliuretanu, bezpiecznego, czystego i mocnego materiału. Maksymalne obciążenie 15 kg. 2 szt. Haczyka i obrotowego korpusu umożliwiają wielokrotne użycie. Mały i prosty, ale bardzo przydatny do prania w pomieszczeniach. Łatwa obsługa i inteligentna instalacja będą pasować do każdego rodzaju pomieszczenia.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.