Magazyn Design
Magazyn Design
Silikonowa Butelka Na Wodę Do Ćwiczeń

Happy Aquarius

Silikonowa Butelka Na Wodę Do Ćwiczeń Happy Aquarius to bezpieczna i dobrze trzymająca się butelka na wodę dla wszystkich grup wiekowych. Ma gładką uśmiechniętą krzywiznę zaprojektowaną i przyciągającą wzrok dwustronną kolorystyką, prezentującą poczucie młodości, energii i mody. Wykonany w 100% z nadającego się do recyklingu silikonu spożywczego, wytrzymuje zakres temperatur od 220 stopni. C do -40 st. C, nie wypłukał plastyfikatora i nie zawiera BPA. Miękka w dotyku powłoka powierzchni zapewnia jedwabisty dotyk, przyjemny chwyt i chwyt. Sprężystość, elastyczność i pusta konstrukcja sprawiają, że butelka może służyć zarówno jako chwytak ręczny, jak i lekki hantel.

Wyposażenie Hotelu

Marn

Wyposażenie Hotelu Inspirując się świątecznymi przekąskami tradycyjnej kultury Tainan (stare miasto na Tajwanie pełne dziedzictwa kulturowego), przekształcając je w zestaw udogodnień hotelowych, ta seria świątecznych przekąsek, zawsze znanych miejscowym jako `` Marn '', oznacza spełnienie w kulturze chińskiej; ciasto ryżowe w kształcie żółwia jako mydło do rąk i mydelniczka, ciasto z fasoli mung jako przybory toaletowe, słodkie knedle tang yuan jako krem do rąk i bułka na parze & amp; Tainan tort z brązowym cukrem jako zestaw do herbaty. Dziedzictwo kulturowe Tainan może być szeroko rozpowszechnione na świecie, ponieważ hotel jest przyjemną platformą do promowania lokalnej kultury.

Laminowany Stołek Bambusowy

Kala

Laminowany Stołek Bambusowy Kala, stołek wykonany z laminowanego bambusa z wysuwanym mechanizmem w centralnej osi. Inspirując się strukturą parasola z papieru olejnego, laminowany bambusowy pasek został wypalony na gorąco i zamocowany w drewnianej formie, który wygiął się w kształt, pokazując swoją prostotę i orientalny urok. Co ciekawe, sprężystość zaprojektowanej laminowanej bambusowej konstrukcji i mechanizm wysuwany w osi centralnej, można znaleźć interakcję siedząc na stołku Kala, zejdzie on lekko i płynnie, a gdy wstaniemy ze stołka Kala, podniesie się z powrotem do swojej pozycji .

Treningowa Oddechu

P Y Lung

Treningowa Oddechu To urządzenie przypominające zabawkę dla wszystkich grup wiekowych, dzięki czemu każdy odniesie korzyści z regularnego treningu oddechowego w celu zwiększenia wydolności płuc poprzez dmuchanie piłki, aby przejść przez tory z różnymi punktami kontrolnymi w kontrolowaniu wdechu i wydechu powietrza. Tory mają różne moduły, są elastyczne i wymienne. Konstrukcja mechanizmu magnetycznego zaprojektowana w konstruktorze oddechu, która zapewnia dostosowanie do stanu oddychania.

Zestaw Mebli

ChuangHua Tracery

Zestaw Mebli ChuangHua Tracery pasuje do wystroju domu, przestrzeni komercyjnej, hotelu lub studia, którego esencja inspirowana jest ChuangHua, chińskim wzorem kratek okiennych. Wykorzystując technologię gięcia blach i malowanie proszkowe w żywym czerwonawym kolorze z czystą bielą, która oświetlała jego świąteczny wygląd, uwalniając je od metalicznego obrazu twardości, zimna i ciężkości. Estetycznie prosty, czysty i schludny w swoim strukturalnym kształcie zaprojektowany, gdy światło przechodzi przez wzór maswerku wycinanego laserowo, cień rzuca się na otaczającą ścianę i podłogę, która ukazuje przebłysk piękna.

Edukacyjna Zabawka Edukacyjna

GrowForest

Edukacyjna Zabawka Edukacyjna Pomaganie dzieciom w zrozumieniu celów zrównoważonego rozwoju życia na lądzie, ochrony, zachowania i odtwarzania leśnictwa. Model drzew jest identyczny z rodzimymi gatunkami drewna z Tajwanu, takimi jak akacja, cedr kadzidlany, tochigi, jodła tajwańska, kamforowiec i jodła azjatycka. Ciepły dotyk tekstury drewna, niepowtarzalny zapach każdego gatunku drzew i teren wysokościowy dla różnych gatunków drzew. Ilustrowana książeczka z opowieściami pomaga głęboko zakorzenić dzieci w koncepcji ochrony lasów, poznać różnice między gatunkami drzew na Tajwanie, przedstawić koncepcję lasów ochronnych w książce z obrazkami.