Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Interfejsu Użytkownika

Moulin Rouge

Projektowanie Interfejsu Użytkownika Ten projekt jest przeznaczony dla osób, które chcą ozdobić swój telefon komórkowy motywem Moulin Rouge, chociaż nigdy nie były w Moulin Rouge w Paryżu. Głównym celem jest zapewnienie lepszych wrażeń cyfrowych, a wszystkie czynniki projektowe to wizualizacja nastroju Moulin Rouge. Konsumenci mogą dostosowywać gotowe projekty i ikony swoich ulubionych za pomocą prostego dotknięcia ekranu.

Szkoła Międzynarodowa

Gearing

Szkoła Międzynarodowa Konceptualny kształt koła International School of Debrecen symbolizuje ochronę, jedność i wspólnotę. Różne funkcje wyglądają jak połączone koła zębate, pawilony na sznurku ułożonym na łuku. Fragmentacja przestrzeni tworzy różnorodne obszary społeczności między klasami. Nowatorskie doświadczenie kosmiczne i stała obecność natury pomagają uczniom w kreatywnym myśleniu i manifestowaniu swoich pomysłów. Ścieżki prowadzące do zewnętrznych ogrodów edukacyjnych i lasu uzupełniają koncepcję koła, tworząc ekscytujące przejście między środowiskiem zabudowanym a naturalnym.

Prywatna Rezydencja

House L019

Prywatna Rezydencja W całym domu zastosowano prostą, ale wyszukaną koncepcję materiałową i kolorystyczną. Białe ściany, drewniane dębowe podłogi i lokalny wapień do łazienek i kominów. Precyzyjnie wykonane detale tworzą atmosferę delikatnego luksusu. Dokładnie skomponowane widoki decydują o swobodnej pływającej przestrzeni życiowej w kształcie litery L.

Instalacja Latarni

Linear Flora

Instalacja Latarni Linear Flora jest inspirowana liczbą „trzy” z bugenwilli, kwiatu hrabstwa Pingtung. Oprócz trzech płatków bugenwilli widzianych od dołu grafiki, wariacje i wielokrotności trzech można było dostrzec w różnych aspektach. Aby uczcić 30. rocznicę festiwalu Taiwan Lantern, artysta projektowania oświetlenia Ray Teng Pai został zaproszony przez Departament Spraw Kulturalnych Hrabstwa Pingtung do stworzenia niekonwencjonalnej latarni, unikalnej kombinacji formy i technologii, wysyłającej przesłanie o przekształceniu dziedzictwa festiwalu i łącząc ją z przyszłością.

Światło Otoczenia

25 Nano

Światło Otoczenia 25 Nano to artystyczny instrument świetlny przedstawiający efemeryczność i trwałość, narodziny i śmierć. Współpracując z Spring Pool Glass Industrial CO., LTD, którego wizją jest zbudowanie systematycznej pętli recyklingu szkła dla zrównoważonej przyszłości, 25 Nano wybrało stosunkowo delikatną bańkę jako medium w przeciwieństwie do litego szkła, aby uosabiać ten pomysł. W instrumencie światło mieni się przez cykle życia bańki, rzucając na otoczenie tęczowy kolor i cienie, tworząc wokół użytkownika senną atmosferę.

Światło Zadaniowe

Linear

Światło Zadaniowe Technika gięcia rur Linear Light jest szeroko stosowana do produkcji części pojazdów. Płynna linia kątowa jest realizowana przez precyzyjną kontrolę tajwańskiego producenta, dzięki czemu ma minimalną ilość materiału do skonstruowania Linear Light lekkiej, mocnej i przenośnej; idealne do oświetlenia każdego nowoczesnego wnętrza. Stosuje bez migotania chipy LED z funkcją ściemniania dotykowego, z funkcją pamięci, która włącza się przy poprzednio ustawionej głośności. Linear Task jest przeznaczony do łatwego montażu przez użytkownika, składa się z nietoksycznego materiału i jest dostarczany w płaskim opakowaniu; dokładając wszelkich starań, aby zmniejszyć wpływ na środowisko.