Magazyn Design
Magazyn Design
Skuter Elektryczny Do Udostępniania

For Two

Skuter Elektryczny Do Udostępniania Jest urządzeniem mobilnym dla turystów i mieszkańców popularnych turystycznie miast. Rozwiązuj problemy środowiskowe i korki drogowe spowodowane tradycyjnymi środkami transportu, takimi jak wynajem samochodów, i zapewnij wyjątkowe, przyjazne dla środowiska doświadczenie w zakresie mobilności. Siła tego modelu polega nie tylko na tym, że jest to pojazd elektryczny, ale także na zastosowaniu akumulatora Energy-on-air, który jest znacznie bezpieczniejszy i bardziej przyjazny dla środowiska niż tradycyjny akumulator litowo-jonowy pod względem utylizacji.

Nazwa Projektu : For Two, Nazwisko projektanta : Seungkwan Kim, Imię klienta : T&T GOOD TERMS Co,. Ltd..

For Two Skuter Elektryczny Do Udostępniania

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.