Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Jadalny

Ska V29

Stół Jadalny Stół z litego naturalnego drewna modrzewiowego, obrabiany za pomocą maszyn sterowanych numerycznie i wykańczany ręcznie, cechą szczególną jest kształt przypominający położenie drzew, zburzonych przez burzę Vaia, która nawiedziła Dolomity i reprezentowanych przez same topory z litego drewna modrzewiowego. Ręcznie polerowana powierzchnia sprawia, że jest ona matowa i gładka w dotyku oraz uwydatnia żyłki i kształty. Podstawa, wykonana ze stali malowanej proszkowo, przedstawia las sosnowy sprzed burzy.

Nazwa Projektu : Ska V29, Nazwisko projektanta : Ascanio Zocchi, Imię klienta : Teknodue gruop srl.

Ska V29 Stół Jadalny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.