Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Wnętrza Domu Mieszkalnego

EL Residence

Projekt Wnętrza Domu Mieszkalnego EL Residence został zainspirowany do zaprojektowania z nowym przypływem kreatywności poprzez teksturę i materiały, z projektem, który koncentruje się na niestandardowych układach. Odważny i dojrzały motyw stał się głównym pomysłem projektowym z odrobiną żywych kolorów i zakrzywionym elementem projektu, aby złagodzić podstawowe podejście projektowe. Materiały takie jak stal chromowana, elementy metalowe, kamień naturalny i marmur podkreślają całościowe podejście do projektowania, a elementy kobiece w postaci organicznych ornamentów i mebli zostały włączone, aby zrównoważyć męski klimat i rozjaśnić wewnętrzną przestrzeń. .

Nazwa Projektu : EL Residence, Nazwisko projektanta : Chaos Design Studio, Imię klienta : Chaos Design Studio.

EL Residence Projekt Wnętrza Domu Mieszkalnego

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.