Magazyn Design
Magazyn Design
Dywan

Hair of Umay

Dywan Wykonany starożytną techniką koczowniczą, chroniony przez Listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO wymagającego pilnego utrzymania, ten dywan wydobywa z wełny to, co najlepsze dzięki gradientowym odcieniom wełny i delikatnym ręcznym szwom, które tworzą wolumetryczną teksturę. W 100% ręcznie robiony, ten dywan jest wykonany przy użyciu naturalnych odcieni wełny oraz żółtawego odcienia barwionego cebulą. Złocista nić, która przechodzi przez dywan, stanowi wyraz i przypomina swobodnie płynące na wietrze włosy - włosy koczowniczej bogini Umay - obrończyni kobiet i dzieci.

Nazwa Projektu : Hair of Umay, Nazwisko projektanta : Marina Begman, Imię klienta : Marina Begman.

Hair of Umay Dywan

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.