Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Wiejski

House On Pipes

Dom Wiejski Siatka smukłych stalowych rur ułożonych naprzemiennie minimalizuje obrys budynku, zapewniając jednocześnie sztywność i stabilność potrzebną do uniesienia przestrzeni życiowej nad nim. Zgodnie z minimalistycznym podejściem do ikony, ten dom wiejski został zaprojektowany w ramach istniejących drzew w celu zmniejszenia wewnętrznego przyrostu ciepła. Jest to dodatkowo wspomagane przez celowe rozłożenie bloków popiołu lotnego na elewacji, w wyniku czego pustka i cień naturalnie chłodzą budynek. Podniesienie domu zapewniło również niezakłócony krajobraz i nieograniczone widoki.

Nazwa Projektu : House On Pipes, Nazwisko projektanta : PARALLAX, Imię klienta : Parallax.

House On Pipes Dom Wiejski

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.