Magazyn Design
Magazyn Design
Miód

Ecological Journey Gift Box

Miód Projekt pudełka upominkowego z miodem jest inspirowany „ekologiczną podróżą” Shennongjia z obfitością dzikich roślin i dobrym naturalnym środowiskiem ekologicznym. Twórczym motywem projektu jest ochrona lokalnego środowiska ekologicznego. Projekt wykorzystuje tradycyjną chińską sztukę wycinaną z papieru i sztukę lalek cieni, aby pokazać lokalną naturalną ekologię oraz pięć rzadkich i zagrożonych zwierząt chronionych pierwszej klasy. Na materiał opakowaniowy użyto szorstkiej trawy i papieru drzewnego, który reprezentuje pojęcie ochrony przyrody i środowiska. Zewnętrzne pudełko może służyć jako wyjątkowe pudełko do ponownego wykorzystania.

Nazwa Projektu : Ecological Journey Gift Box, Nazwisko projektanta : Pufine Creative, Imię klienta : Wuhan Little Bee Food Co., Ltd..

Ecological Journey Gift Box Miód

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.