Magazyn Design
Magazyn Design
Marka Premium Dla Dzieci

Lady Already

Marka Premium Dla Dzieci Luksusowa dzianina dla dziewczynek wykonana jest wyłącznie z najlepszej przędzy kaszmirowo-wełnianej pochodzącej od najlepszych światowych producentów. Twórca wierzy, że każda młoda dziewczyna jest genialna, która potrzebuje specjalnej oprawy, by błyszczeć i rozpalać radość. Z entuzjazmem stara się, aby Twoja ukochana malutka dama wyglądała oszałamiająco w swojej nowej dzianinie. Zawsze robi wszystko, co w naszej mocy, tworząc idealne stroje, które wyrażają styl i indywidualność Twojej małej damy. Tak więc dzianina sprawia, że dziewczęta czują bajeczną miłość, troskę i odrobinę magii w każdym ściegu miękkiej i jedwabistej luksusowej dzianiny

Nazwa Projektu : Lady Already, Nazwisko projektanta : Elena Starostina, Imię klienta : Elena Starostina.

Lady Already Marka Premium Dla Dzieci

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.