Magazyn Design
Magazyn Design
Stół

Codependent

Stół Współzależność łączy psychologię i projekt, szczególnie koncentrując się na fizycznej manifestacji stanu psychicznego, współzależności. Te dwie splecione tabele muszą na sobie wzajemnie polegać, aby mogły funkcjonować. Te dwie formy nie są w stanie stać samodzielnie, ale razem tworzą jedną funkcjonalną formę. Stół finałowy to potężny przykład, którego całość jest większa niż suma jej części.

Nazwa Projektu : Codependent, Nazwisko projektanta : Fletcher Eshbaugh, Imię klienta : 1th Studio.

Codependent Stół

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.