Magazyn Design
Magazyn Design
Prototyp Mieszkalny

No Footprint House

Prototyp Mieszkalny NFH został opracowany do produkcji seryjnej, w oparciu o większy zestaw prefabrykowanych typów domów mieszkalnych. Pierwszy prototyp zbudowano dla holenderskiej rodziny w południowo-zachodniej Kostaryce. Wybrali konfigurację z dwiema sypialniami ze stalową konstrukcją i wykończeniami z drewna sosnowego, która została wysłana do miejsca docelowego jedną ciężarówką. Budynek został zaprojektowany wokół centralnego rdzenia usługowego w celu optymalizacji wydajności logistycznej w zakresie montażu, konserwacji i użytkowania. Projekt dąży do integralnego zrównoważonego rozwoju pod względem wydajności ekonomicznej, środowiskowej, społecznej i przestrzennej.

Nazwa Projektu : No Footprint House, Nazwisko projektanta : Oliver Schütte, Imię klienta : A-01 (A Company / A Foundation).

No Footprint House Prototyp Mieszkalny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.