Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy Na Zewnątrz

Growing Table

Stolik Kawowy Na Zewnątrz Stół do uprawy jest wykonany z twardego drewna orzechowego, które odzwierciedla kolor gleby i tworzy tło, które sprawia, że rośliny są bardziej widoczne. Ogólny projekt jest połączeniem dynamicznego ruchu i statycznej postawy. Stół zapewnia przestrzeń, w której rośliny mogą rosnąć i być oglądane przy stole, aby stworzyć miejsce do relaksu i interakcji z naturą. Powierzchnia blatu rozprasza światło, tworząc efekt cieplarniany. Wreszcie stół jest tak skonstruowany, aby był łatwy do przechowywania; można go przewrócić do prostopadłościanu 26 ”x 26” x 4 ”.

Nazwa Projektu : Growing Table, Nazwisko projektanta : Nga Ying, Amy Sun, Imię klienta : .

Growing Table Stolik Kawowy Na Zewnątrz

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.