Magazyn Design
Magazyn Design
Imbryk

Unpredictable

Imbryk W przyszłości wrażenia użytkownika będą odgrywać coraz większą rolę w projektowaniu produktów. Ponieważ każdy konsument ma swoją unikalną cechę, należy wziąć pod uwagę odczucie konsumenta dotyczące wszystkich aspektów, aby zaprojektować bardziej zhumanizowane produkty. Ideą tego projektu jest zachęcenie użytkowników do zaprojektowania własnego czajnika zgodnie z ich zmysłem i wyobraźnią. Poprzez demontaż i ponowny montaż różnych elastycznych elementów, użytkownicy mogą zmieniać wygląd czajnika i stosując metody, które przynoszą wiele radości w życiu codziennym.

Nazwa Projektu : Unpredictable, Nazwisko projektanta : zhizhong, Imię klienta : .

Unpredictable Imbryk

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.