Magazyn Design
Magazyn Design
Do Rozmów W Trybie Głośnomówiącym

USB Speaker and Mic

Do Rozmów W Trybie Głośnomówiącym Głośnik i mikrofon DIXIX USB został zaprojektowany do swojej funkcji. Mikrofon-głośnik jest idealny do rozmów w trybie głośnomówiącym przez Internet, mikrofon jest skierowany bezpośrednio do Ciebie, aby wyraźnie przekazywać Twój głos odbiorcy, a mówca wyprowadzi głos od osoby, z którą się komunikujesz.

Nazwa Projektu : USB Speaker and Mic, Nazwisko projektanta : Yen Lau, Imię klienta : Dixix International Ltd..

USB Speaker and Mic Do Rozmów W Trybie Głośnomówiącym

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.