Magazyn Design
Magazyn Design
Płaszcz Przeciwdeszczowy

UMBRELLA COAT

Płaszcz Przeciwdeszczowy Ten płaszcz przeciwdeszczowy to połączenie płaszcza przeciwdeszczowego, parasola i wodoodpornych spodni. W zależności od warunków atmosferycznych i ilości opadów można dostosować do różnych poziomów ochrony. Jego wyjątkową cechą jest to, że łączy w sobie płaszcz przeciwdeszczowy i parasol. Dzięki „parasolce przeciwdeszczowej” ręce są wolne. Może być również idealny do zajęć sportowych, takich jak jazda na rowerze. Ponadto na zatłoczonej ulicy nie wpadasz na inne parasole, ponieważ daszek rozciąga się powyżej ramion.

Nazwa Projektu : UMBRELLA COAT, Nazwisko projektanta : Athanasia Leivaditou, Imię klienta : STUDIO NL (my own practice).

UMBRELLA COAT Płaszcz Przeciwdeszczowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.