Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

Two in One

Krzesło Myślę, że połączenie biżuterii z plastiku i sklejki (drewna) jest bardzo perspektywiczne. Podstawą pomysłu i konstrukcji tego krzesła jest łukowa podkowa. Podkowa łukowa może mieć dowolny kolor, ale musi być obowiązkowo wzmocniona dwoma parami stalowych prętów, ponieważ ujemne nachylenie przednich nóg stwarza dodatkowy moment, a tym samym dodatkowe obciążenie. Tylna część krzesła może być wykonana ze sklejki i obrobiona na maszynie sterowanej numerycznie. Tylną i przednią część można wykonać indywidualnie, a następnie skleić (na szpilkach) lub zmontować

Nazwa Projektu : Two in One, Nazwisko projektanta : Viktor Kovtun, Imię klienta : Xo-Xo-L design.

Two in One Krzesło

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.