Magazyn Design
Magazyn Design
Okładka Na Menu

Magnetic menu

Okładka Na Menu Kilka przezroczystych folii plastikowych połączonych magnesami, które stanowią idealną osłonę dla różnego rodzaju materiałów drukowanych. Łatwy w użyciu. Łatwy w produkcji i utrzymaniu. Trwały produkt, który oszczędza czas, pieniądze, surowce. Przyjazny dla środowiska. Łatwa adaptacja do różnych celów. Idealne zastosowanie w restauracjach jako okładka menu. Gdy na przykład kelner przynosi tylko jedną stronę z koktajlami owocowymi i tylko jedną stronę z ciastami dla znajomego, jest to prawie jak spersonalizowane menu przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Nazwa Projektu : Magnetic menu, Nazwisko projektanta : Dragan Jankovic, Imię klienta : .

Magnetic menu Okładka Na Menu

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.