Magazyn Design
Magazyn Design
47-Calowy Telewizor Led Obsługujący Transmisję Hd

Triump

47-Calowy Telewizor Led Obsługujący Transmisję Hd Inspiracją były konstruktywistyczne podejścia stymulujące uczucie gładkości, zgrabnych krawędzi. Projektant chciał pielęgnować szczęśliwe i wizualne zmysły widzów iluzjami stworzonymi z różnych materiałów, takich jak szkło, blacha, chromowane powierzchnie i białe światło.

Nazwa Projektu : Triump, Nazwisko projektanta : Vestel ID Team, Imię klienta : .

Triump 47-Calowy Telewizor Led Obsługujący Transmisję Hd

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.