Magazyn Design
Magazyn Design
Telewizor Led 46 "obsługujący Transmisję Hd

V TV - 46120

Telewizor Led 46 "obsługujący Transmisję Hd Zainspirowany powierzchniami odblaskowymi o wysokim połysku i efektami lustrzanymi. Przednia i tylna pokrywa tylna wykonana jest w technologii wtrysku tworzywa sztucznego. Część środkowa jest wykonana z odlewu z blachy. Stojak podtrzymujący jest specjalnie zaprojektowany z pomalowanym szkłem od tyłu i przezroczystą szyjką z chromowanym pierścieniem. Poziom połysku stosowany na powierzchniach został osiągnięty dzięki specjalnym procesom malowania.

Nazwa Projektu : V TV - 46120, Nazwisko projektanta : Vestel ID Team, Imię klienta : .

V TV - 46120 Telewizor Led 46 "obsługujący Transmisję Hd

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.