Magazyn Design
Magazyn Design
Dom

Geometry Space

Dom Ten projekt jest projektem willi zlokalizowanym w [SAC Beigan Hill International Arts Centre] na przedmieściach Szanghaju, w społeczności znajduje się centrum sztuki, zapewniające wiele wydarzeń kulturalnych, willa może być biurem, pracownią lub domem, centrum krajobrazowe społeczności ma duże jezioro chirurgiczne , ten model znajduje się bezpośrednio nad jeziorem. Cechą szczególną budynku jest przestrzeń wewnętrzna bez kolumn, co daje największą zmienność i kreatywność w projektowaniu przestrzeni wewnętrznej, ale także ze względu na swobodę i zmienność przestrzeni, struktura wnętrza, technika projektowania jest bardziej zmienna, rozszerzalna geometria tworzy przestrzeń wewnętrzną, również zgodnie z pomysłami twórczymi [Centrum Sztuki]. Konstrukcja dwupoziomowa i główna klatka schodowa znajdują się pośrodku przestrzeni wewnętrznej, podczas gdy lewa i prawa strona to klatki schodowe dwupoziomowe, a więc w sumie pięć różnych wewnętrznych klatek schodowych łączących przestrzeń.

Nazwa Projektu : Geometry Space, Nazwisko projektanta : Kris Lin, Imię klienta : Shanghai SHENG QING Real Estate Development Company Limited.

Geometry Space Dom

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.