Magazyn Design
Magazyn Design
Agencja Nieruchomości

The Ribbon

Agencja Nieruchomości Takich jak „Dance of the Ribbon”, z otwartą skalą przestrzenną, ogólna przestrzeń jest biała, wykorzystują koncepcję słupków meblowych, kształtują relację łączącą się z przestrzenią, najbardziej wyjątkowa jest relacja między ścianą a szafką, integruje biurko z sufitem i podłogą, celowo wyłamane przekrój przez nieregularną geometrię, nie tylko zakrywa nadmierną ilość defektów belki, ale także pokazuje nowoczesną rzeczywistą koncepcję, pokazując abstrakcyjną koncepcję wstęgi w stylu krzywej poprzez odbicie światła.

Nazwa Projektu : The Ribbon, Nazwisko projektanta : Kris Lin, Imię klienta : JIANG SU ZHI HAO Real Estate Development Company Limited.

The Ribbon Agencja Nieruchomości

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.