Magazyn Design
Magazyn Design
Oświetlenie

Claire de Lune Chandelier

Oświetlenie Dekoracyjne, oświetlające, sprzedawane w częściach, zapakowane w torbę wielokrotnego użytku. Dostarczyłem przystępną cenowo wersję imponującego, luksusowego, kulturalnego produktu reprezentującego minioną epokę - baroku / rokoko, wykonanego z nowoczesnego materiału. Ten motyw jest ponadczasowy. Jednocześnie Claire de Lune Chandelier zapewnia odrobinę humoru w swoim kaprysie. (Instrukcja montażu jest dostarczana w wersji papierowej oraz na płycie CD-Beta). Ideą zrobienia go w formie paczki była moja rola w redukcji emisji CO2, a także zaangażowanie klienta końcowego w świadomy proces jego udziału w wpływie na nasze środowisko.

Nazwa Projektu : Claire de Lune Chandelier, Nazwisko projektanta : Claire Requa, Imię klienta : Brand: Claire de Lune Chandelier.

Claire de Lune Chandelier Oświetlenie

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.