Magazyn Design
Magazyn Design
Meble, Które Się Zmieniają,

Ludovico

Meble, Które Się Zmieniają, Sposób, w jaki oszczędza miejsce, jest dość oryginalny, mając dwa krzesła całkowicie schowane w szufladzie. Po umieszczeniu w głównym meblu nie zdajesz sobie sprawy, że to, co wydaje się być szufladami, to w rzeczywistości dwa oddzielne krzesła. Możesz również mieć stół, który może służyć jako biurko po wyjęciu z głównej konstrukcji. Główna konstrukcja składa się z czterech szuflad i przegródki tuż nad górną szufladą, w której można przechowywać wiele rzeczy. Główny materiał zastosowany w tych meblach, beign eucaliptus fingerjoint, jest przyjazny dla środowiska, niesamowicie wytrzymały, twardy i bardzo atrakcyjny wizualnie.

Nazwa Projektu : Ludovico, Nazwisko projektanta : Claudio Sibille, Imię klienta : Sibille.

Ludovico Meble, Które Się Zmieniają,

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.