Magazyn Design
Magazyn Design
Rezydencja

Cheung's Residence

Rezydencja Rezydencja została zaprojektowana z myślą o prostocie, otwartości i naturalnym świetle. Ślad budynku odzwierciedla ograniczenia istniejącego miejsca, a formalny wyraz ma być czysty i prosty. Atrium i balkon znajdują się po północnej stronie budynku doświetlające wejście i jadalnię. Przesuwane okna znajdują się na południowym krańcu budynku, gdzie salon i kuchnia mają zmaksymalizować naturalne oświetlenie i zapewnić elastyczność przestrzenną. W całym budynku proponowane są świetliki, które dodatkowo wzmacniają koncepcje projektowe.

Nazwa Projektu : Cheung's Residence, Nazwisko projektanta : Yu-Ngok Lo, Imię klienta : YNL Design.

Cheung's Residence Rezydencja

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.