Magazyn Design
Magazyn Design
Stół

UFO

Stół Połączenie szkła, metalu i drewna. Obecny projekt wspiera koncepcję firmy projektowej Xo-Xo-l, którą określa się mianem „Mebla pozytywnych emocji”. Jest to bardzo funkcjonalny projekt, chociaż z zewnątrz jest bardzo lekki i niepowtarzalny. To urządzenie jest w pełni demontowalne, które można zdemontować i zmontować w dowolnym miejscu.

Nazwa Projektu : UFO, Nazwisko projektanta : Viktor Kovtun, Imię klienta : Xo-Xo-L design.

UFO Stół

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.