Magazyn Design
Magazyn Design
Praca Jak W Domu

PACO Operation Hub

Praca Jak W Domu Sztaby to najcenniejszy skarb dla biznesu. Projekt oferował harmonijną i funkcjonalną przestrzeń, w której przebywa najdłużej w ciągu dnia. Współczesna i luksusowa atmosfera, oferująca nie tylko piękno, ale także smak i niezwykłe dzieło, stanowiłaby również dobry wzór dla wizyt tych klientów, które są zsynchronizowane z ich oczekiwaniami co do jakości produktów ich marek. Najtrudniejszym zadaniem była maksymalizacja powierzchni biurowej poprzez ustawienie ogromnych belek na suficie ... w końcu zbudowano przestrzeń dwupoziomową, aby stworzyć powierzchnię użytkową od 1600 do 3000 stóp kwadratowych z uwzględnieniem warunków mieszkalnych.

Nazwa Projektu : PACO Operation Hub, Nazwisko projektanta : Philip Tse, Imię klienta : PACO Communications.

PACO Operation Hub Praca Jak W Domu

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.