Magazyn Design
Magazyn Design
Tożsamość Marki, Strategie Brandingowe

babyfirst

Tożsamość Marki, Strategie Brandingowe JV pomiędzy zagranicznymi i chińskimi podmiotami zajmującymi się sprzedażą detaliczną wysokiej klasy importowanych produktów do pielęgnacji niemowląt na chiński rynek kontynentalny. projekt płynnie łączy elementy zachodnie i chińskie, współczesne i tradycyjne, istotne kulturowo i społecznie. chińską tradycją jest owijanie noworodków w czerwone szmatki lub ubrania, aby zapewnić dziecku szczęście (czerwony to kolor szczęścia). smoczek jest rozpoznawalnie zachodni. ten projekt wyraża dążenie do nowoczesności z poszanowaniem tradycji. pokazujemy również, jak cenione są dzieci, biorąc pod uwagę zasadę „jednego dziecka” w Chinach.

Nazwa Projektu : babyfirst, Nazwisko projektanta : brian LAU lilian CHAN, Imię klienta : .

babyfirst Tożsamość Marki, Strategie Brandingowe

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.