Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło Do Jadalni

'A' Back Windsor

Krzesło Do Jadalni Solidne drewno liściaste, tradycyjna stolarka i współczesne maszyny uzupełniają wyśmienite krzesło Windsor. Przednie nogi przechodzą przez siedzenie, aby stać się słupkiem królewskim, a tylne nogi sięgają do herbu. Dzięki triangulacji ta mocna konstrukcja dostosowuje siły ściskania i naprężenia, aby uzyskać maksymalny efekt wizualny i fizyczny. Farba mleczna lub wykończenie bezbarwnym olejem podtrzymują zrównoważoną tradycję krzeseł Windsor.

Nazwa Projektu : 'A' Back Windsor , Nazwisko projektanta : Stoel Burrowes, Imię klienta : Stoel Burrowes Studio.

'A' Back Windsor  Krzesło Do Jadalni

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.