Magazyn Design
Magazyn Design
Brama Cyfrowa

National Bank of Greece's i-bank

Brama Cyfrowa Concept store, w którym znajdują się oferty bankowości internetowej, mobilnej i telefonicznej oraz udzielają wskazówek dotyczących ich oferty. Nie ma licznika - zamiast tego klienci używają komputerów sklepowych do codziennych transakcji bankowych, np. tworzenie zamówień i przeglądanie zestawień, przy wsparciu 4-osobowego zespołu sklepu. Aplikacja NBG jest dostępna na iPadach i iPhone'ach na centralnych stoiskach „Wielkich Pomysłów”, prywatne budki mogą służyć do bankowości internetowej i telefonicznej, a ekrany dotykowe w Strefie Interaktywnej umożliwiają odwiedzającym dostęp do usług bankowych i grania w gry.

Nazwa Projektu : National Bank of Greece's i-bank , Nazwisko projektanta : Allen International, Imię klienta : allen international.

National Bank of Greece's i-bank  Brama Cyfrowa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.