Magazyn Design
Magazyn Design
40-Letni Biurowiec

780 Tianshan Road, Shanghai

40-Letni Biurowiec W tym 40-letnim budynku zachowane i odmalowane są oryginalne elementy, takie jak ramy okienne i uchwyty schodów, aby blade ślady czasu cicho opowiadały historię. Klient specjalizuje się w usługach wykrywania mediów podziemnych. Filozofią firmy jest „dostrzeganie niewidzialnego”, dlatego nowoczesny i minimalistyczny korytarz centralny został specjalnie zaprojektowany, aby schludnie ukryć pokoje, a jednocześnie subtelnie odsłaniać drzwi. W całym budynku można zobaczyć nostalgiczną atmosferę, nowoczesną funkcjonalność i chiński szyk, które mają na celu zachowanie i rewitalizację tego historycznego miejsca.

Nazwa Projektu : 780 Tianshan Road, Shanghai, Nazwisko projektanta : Lam Wai Ming, Imię klienta : Leidi Ltd..

780 Tianshan Road, Shanghai 40-Letni Biurowiec

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.