Magazyn Design
Magazyn Design
Biuro Sprzedaży

Chongqing Mountain and City Sales Office

Biuro Sprzedaży „Góra” to motyw przewodni tego biura sprzedaży, inspirowany pochodzeniem geograficznym Chongqing. Wzór szarych kulek na podłodze układa się w trójkątny kształt; a na ścianach i nieregularnych kształtach lad recepcyjnych znajduje się wiele dziwnych i ostrych kątów i narożników, aby zademonstrować koncepcję „góry”. Dodatkowo schody łączące kondygnacje zaprojektowano jako przejście przez jaskinię. W międzyczasie pod sufitem podwieszone są oświetlenie LED, imitujące scenę deszczu w dolinie i prezentujące naturalność, aby złagodzić całe wrażenie.

Nazwa Projektu : Chongqing Mountain and City Sales Office, Nazwisko projektanta : Ajax Law, Imię klienta : Shanghai Forte Land Co. Ltd..

Chongqing Mountain and City Sales Office Biuro Sprzedaży

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.