Magazyn Design
Magazyn Design
Stół

Baboor Dawar Line

Stół W dążeniu do przekroczenia granic normalności i nieustannej próbie połączenia historycznego dziedzictwa Egiptu ze współczesnymi środkami projektowania przedstawionymi w materiałach i wykończeniach, ten charakterystyczny utwór „Baboor” został zainspirowany tradycyjnym „piecem Primus”, który był obowiązkowym wyposażeniem od ponad wieku i do dziś jest szeroko stosowany na obszarach wiejskich. Jest to przypomnienie jednego z wielu przedmiotów, które niegdyś były towarem prestiżowym iz biegiem czasu przeżywały wymarcie aż do starożytności. Każdy przedmiot może być arcydziełem raz oglądanym z artystyczną wizją.

Nazwa Projektu : Baboor Dawar Line, Nazwisko projektanta : Dalia Sadany, Imię klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

 Baboor Dawar Line Stół

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.