Magazyn Design
Magazyn Design
Obiekt Do Testowania Wina

Grapevine House

Obiekt Do Testowania Wina Grapevine House w formie abstrakcyjnego winogrono, które jest prawie za darmo w oczekiwaniu na winnicę. Jego główny element pomocniczy wygenerowany przez cyfrową kolumnę jest hołdem dla starego korzenia winorośli. Ciągły szklany front Grapevine House jest otwarty we wszystkich kierunkach i umożliwia natychmiastowe doświadczenie krajobrazu winnicy. W ten sposób należy zapewnić wizualne wzmocnienie smaku wszystkich testowanych win.

Nazwa Projektu : Grapevine House, Nazwisko projektanta : Peter Stasek, Imię klienta : Winemaker Association.

Grapevine House Obiekt Do Testowania Wina

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.