Magazyn Design
Magazyn Design
Reflektor Ledowy

Stratas.02

Reflektor Ledowy Reflektor LED do montażu na szynach, zaprojektowany specjalnie dla modułu LED Xicato XSM Artist Series (najlepsza dioda oddająca kolor w swojej klasie). Idealny do oświetlenia dzieł sztuki i wnętrz, czysta estetyka i kompaktowy rozmiar. Stratas.02 jest standardowo dostarczany z 3 wymiennymi odbłyśnikami (punktowy 20˚, średni 40˚, powodziowy 60˚) i rastrem przeciwolśnieniowym o strukturze plastra miodu.

Nazwa Projektu : Stratas.02, Nazwisko projektanta : Christian Schneider-Moll, Imię klienta : .

Stratas.02 Reflektor Ledowy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.