Magazyn Design
Magazyn Design
Meble Do Domu I Biura

Egg-table

Meble Do Domu I Biura Podstawę blatu stanowi metalowy pierścień, w środku którego zamontowane jest szkło, a część zewnętrzna wykonana jest z drewna, tworzywa sztucznego lub innego wygodnego dla stołów materiału. Stół ma dwie metalowe nogi w kształcie litery L, które wyglądają jedna na drugiej, dzięki czemu zapewniają sztywność. Stół można w całości zdemontować do transportu.

Nazwa Projektu : Egg-table, Nazwisko projektanta : Viktor Kovtun, Imię klienta : Xo-Xo-L design.

Egg-table Meble Do Domu I Biura

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.