Magazyn Design
Magazyn Design
Meble Do Domu I Biura

Egg-table

Meble Do Domu I Biura Podstawę blatu stanowi metalowy pierścień, w środku którego zamontowane jest szkło, a część zewnętrzna wykonana jest z drewna, tworzywa sztucznego lub innego wygodnego dla stołów materiału. Stół ma dwie metalowe nogi w kształcie litery L, które wyglądają jedna na drugiej, dzięki czemu zapewniają sztywność. Stół można w całości zdemontować do transportu.

Nazwa Projektu : Egg-table, Nazwisko projektanta : Viktor Kovtun, Imię klienta : Xo-Xo-L design.

Egg-table Meble Do Domu I Biura

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.