Magazyn Design
Magazyn Design
Biżuteria Z Recyklingu

Clairely Upcycled Jewellery

Biżuteria Z Recyklingu Piękna, przejrzysta biżuteria z upcyklingu, zaprojektowana z potrzeby wykorzystania odpadów z produkcji żyrandola Claire de Lune. Linia ta rozwinęła się w znaczną liczbę kolekcji - wszystkie opowiadające historie, wszystkie przedstawiające bardzo osobiste spojrzenie na filozofię projektanta. Przezroczystość jest istotną częścią filozofii projektanta, co znajduje odzwierciedlenie w wyborze zastosowanego akrylu. Oprócz zastosowanego lustra akrylowego, który sam odbija światło, materiał jest zawsze przezroczysty, kolorowy lub przezroczysty. Opakowanie płyt CD wzmacnia koncepcję ponownego wykorzystania.

Nazwa Projektu : Clairely Upcycled Jewellery , Nazwisko projektanta : Claire Requa, Imię klienta : CLAIRELY upcycled jewellery.

Clairely Upcycled Jewellery  Biżuteria Z Recyklingu

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.