Magazyn Design
Magazyn Design
Budynek Biurowy

Jansen Campus

Budynek Biurowy Budynek jest nowym, uderzającym dodatkiem do panoramy, łączącym obszar przemysłowy i stare miasto i przyjmuje swoje trójkątne formy z tradycyjnych dachów dwuspadowych Oberriet. Projekt integruje innowacyjne technologie, obejmuje nowe detale i materiały oraz spełnia surowe szwajcarskie standardy zrównoważonego budownictwa „Minergie”. Fasada jest pokryta ciemną, wstępnie patynowaną, perforowaną siatką Rheinzink, która przywołuje gęstość tonacji drewnianych budynków w okolicy. Dostosowane przestrzenie robocze mają otwarty plan, a geometria budynku przecina widoki na Rheintal.

Nazwa Projektu : Jansen Campus, Nazwisko projektanta : Davide Macullo Architects, Imię klienta : .

Jansen Campus Budynek Biurowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.