Magazyn Design
Magazyn Design
Zabawki

Minimals

Zabawki Minimale to urocza linia modułowych zwierzątek charakteryzująca się zastosowaniem podstawowej palety kolorów i geometrycznych kształtów. Nazwa wywodzi się kiedyś od słowa „minimalizm” i skrótu „mini-zwierzęta”. Z pewnością mają na celu ujawnienie istoty palców poprzez wyeliminowanie wszystkich nieistotnych form, cech i koncepcji. Razem tworzą pantone kolorów, zwierząt, ubrań i archetypów, zachęcając ludzi do wybrania postaci, z którą się identyfikują.

Nazwa Projektu : Minimals, Nazwisko projektanta : Sebastián Burga, Imię klienta : Minimals.

Minimals Zabawki

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.