Magazyn Design
Magazyn Design
Wideodomofon Bez

Tiara

Wideodomofon Bez Tiara została zaprojektowana zgodnie z przeznaczeniem poziomym i pionowym, w zależności od szerokości miejsca użytkowania. Estetykę produktu można zachować w pozycji poziomej i pionowej. Opatentowane urządzenie obracane o 90 stopni, które zostało zaprojektowane dla monitorów 2,5 i 3,5 cala, zapewnia łatwe obracanie monitora. Pokrywy można otworzyć bez użycia jakichkolwiek dodatkowych urządzeń lub siły, dzięki opatentowanemu systemowi zamków. Wymienne ramki i maskownice głośników zapewniają zaskakujący efekt estetyczny.

Nazwa Projektu : Tiara, Nazwisko projektanta : RAHSAN AKIN, Imię klienta : NETELSAN.

Tiara Wideodomofon Bez

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.