Magazyn Design
Magazyn Design
Skarbonka

DEEPE

Skarbonka Przedmiotem jest skarbonka. Unikalny wygląd w kształcie postaci łączy w sobie kosztowną, prestiżową biżuterię, cechuje ją sympatyczna i miła oraz stała obecność członków rodziny, pozyskiwanie funduszy ma bardzo funkcjonalne właściwości. Ale najbardziej wyróżniającą cechą DeePee - wszystko oprócz standardowych funkcji doskonale się łączy - jest to nowe sformułowanie, unikalny i uzupełniający kontekstualny „klejnot” całego ekskluzywnego domu.

Nazwa Projektu : DEEPE, Nazwisko projektanta : Zoltan Madosfalvi, Imię klienta : Lima Home design studio.

DEEPE Skarbonka

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.