Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Z Regulowanym Blatem

Dining table and beyond

Stół Z Regulowanym Blatem Ten stół ma możliwość dostosowania swojej powierzchni do różnych kształtów, materiałów, faktur i kolorów. W przeciwieństwie do tradycyjnego stołu, którego blat służy jako stała powierzchnia dla akcesoriów do serwowania (talerze, półmiski itp.), Elementy tego stołu pełnią rolę zarówno powierzchni, jak i akcesoriów do serwowania. Akcesoria te mogą składać się z elementów o różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od potrzeb kulinarnych. Ten wyjątkowy i innowacyjny projekt przekształca tradycyjny stół jadalny w dynamiczny element centralny poprzez ciągłe przestawianie zakrzywionych akcesoriów.

Nazwa Projektu : Dining table and beyond, Nazwisko projektanta : Athanasia Leivaditou, Imię klienta : Studio NL.

Dining table and beyond Stół Z Regulowanym Blatem

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.