Magazyn Design
Magazyn Design
Paravent

Positive and Negative

Paravent To produkt, który jednocześnie pełni funkcję i piękno, doprawiony nutą kultury i korzeni. Paravant „pozytywny i negatywny” działa jak regulowana i mobilna bariera prywatności, która nie wystaje ani nie zakłóca przestrzeni. Motyw islamski daje efekt przypominający koronkę, który jest odejmowany i odwrotnie od materiału Corian / Resin. Podobnie jak w przypadku yin yang, zawsze jest trochę dobra w złym i zawsze trochę zła w dobrym. Kiedy słońce zachodzi na „pozytywne i negatywne”, jest to naprawdę jego świetny moment, a geometryczne cienie malują pomieszczenie.

Nazwa Projektu : Positive and Negative , Nazwisko projektanta : Mona Hussein Design House, Imię klienta : .

Positive and Negative  Paravent

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.