Magazyn Design
Magazyn Design
Rosnąca Lampa

BB Little Garden

Rosnąca Lampa Ten projekt proponuje wsparcie tego nowego zastosowania, które zapewnia pełniejsze zmysłowe doznania kulinarne. BB Little Garden to promienna, rosnąca lampa, która pragnie ponownie odwiedzić miejsce aromatycznych roślin w kuchni. To wolumen z wyraźnymi liniami, jak prawdziwy minimalistyczny przedmiot. Elegancki wygląd został specjalnie opracowany, aby dostosować się do różnych środowisk wewnętrznych i nadać szczególny charakter kuchni. BB Little Garden to oprawa dla roślin, czysta linia je powiększa i nie przeszkadza w czytaniu.

Nazwa Projektu : BB Little Garden, Nazwisko projektanta : Martouzet François-Xavier, Imię klienta : Hall Design.

BB Little Garden Rosnąca Lampa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.