Magazyn Design
Magazyn Design
W Pełni Automatyczny Ekspres Do Herbaty

Tesera

W Pełni Automatyczny Ekspres Do Herbaty W pełni automatyczna Tesera upraszcza proces przygotowania herbaty i ustawia klimatyczny etap przygotowania herbaty. Herbata sypana jest rozlewana do specjalnych słoików, w których można indywidualnie regulować czas parzenia, temperaturę wody i ilość herbaty. Ekspres rozpoznaje te ustawienia iw pełni automatycznie przygotowuje idealną herbatę w przezroczystej szklanej komorze. Po wylaniu herbaty następuje automatyczny proces czyszczenia. Zintegrowaną tacę można wyjąć do serwowania i używać jako mały piec. Niezależnie od tego, czy jest to filiżanka czy dzbanek, Twoja herbata jest idealna.

Nazwa Projektu : Tesera, Nazwisko projektanta : Tobias Gehring, Imię klienta : Blick Kick Kreativ KG.

Tesera W Pełni Automatyczny Ekspres Do Herbaty

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.