Magazyn Design
Magazyn Design
Wódka

Kasatka

Wódka „KASATKA” została opracowana jako wódka premium. Projekt jest minimalistyczny, zarówno pod względem formy jak i kolorystyki. Prosta cylindryczna butelka i ograniczona gama kolorów (biel, odcienie szarości, czerń) podkreślają krystaliczną czystość produktu oraz elegancję i styl minimalistycznego podejścia graficznego.

Nazwa Projektu : Kasatka, Nazwisko projektanta : Anastasia Smyslova, Imię klienta : Anastasia Smyslova.

Kasatka Wódka

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.