Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Transportowe

The Cube

Opakowanie Transportowe Nasz charakterystyczny produkt The Cube to system skrzynek o otwartej architekturze, który jest opatentowaną, przełomową technologią w branży opakowań; Jest to jedyne rozwiązanie rynkowe zaprojektowane tak, aby można było przejść od załadunku produktu na końcu linii produkcyjnej producenta, na ciężarówkę dostawczą i prosto do punktu sprzedaży detalicznej lub dystrybutorów z wielu różnych branż, zmniejszając ilość pakowania i eliminując warstwy kosztów. . Był to pierwszy projekt opakowania spełniający dyrektywy środowiskowe i testy ISTA firmy Walmart.

Nazwa Projektu : The Cube, Nazwisko projektanta : Luis Felipe Rego, Imię klienta : Smart Packaging Systems.

The Cube Opakowanie Transportowe

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.