Magazyn Design
Magazyn Design
Zestaw Naczyń Kuchennych

MiMì

Zestaw Naczyń Kuchennych Prosta konstrukcja Mimì z czystą geometrią świadczy o dużej łatwości użytkowania. Rękojeści o zasadniczym, ale sękatym kształcie wyróżniają się na tle matowego, szarego korpusu z odlewu aluminiowego i zapewniają pewny chwyt, nawet gdy są mokre lub tłuste. Pojedynczy szkic ze stali, który obejmuje nieprzywierające naczynie, nie wymaga dalszych połączeń. Elastyczna metalowa elastyczność jest wykorzystywana, aby uzyskać wygodny uchwyt: po naciśnięciu uchwyty łatwo zmieniają swój kształt i dopasowują się do uchwytu każdego użytkownika. Rączka patelni z napiętym drutem również zmienia jej kształt. Minimalistyczny projekt przyczynia się do poprawy ergonomii.: Brak materiału może więcej, a nawet lepiej:

Nazwa Projektu : MiMì, Nazwisko projektanta : Gian Piero Giovannini, Imię klienta : urge design.

MiMì Zestaw Naczyń Kuchennych

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.