Magazyn Design
Magazyn Design
Stół, Krzesła

Hoek af

Stół, Krzesła „Hoek af” dosłownie przetłumaczone na angielski oznacza „przegapić zakręt”, ale kiedy mówisz, że ktoś omija zakręt po holendersku, oznacza to, że jest trochę szalony. Myślałem o tych słowach, kiedy myślałem o przyjacielu, który „tęskni za zakrętem”, więc stało się dla mnie oczywiste, że chociaż tęskni za rogiem, w rzeczywistości jest bardziej interesujący. A potem mnie uderzyło, jeśli weźmiesz kwadrat i wycinasz róg, powstają dwa nowe rogi, co oznacza, że zamiast coś stracić, coś wygrywa. Każdy kawałek „hoek af” przegrał róg, ale wygrał dwa rzuty rożne i dwa mecze.

Nazwa Projektu : Hoek af, Nazwisko projektanta : David Hoppenbrouwers, Imię klienta : David Hoppenbrouwers.

Hoek af Stół, Krzesła

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.